Προς το περιεχόμενο
  • Συνδεση ή Εγγραφη

    Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για πιο γρήγορη περιήγηση, χωρίς διαφημίσεις. Μπορείτε να συμμετάσχετε στην online κοινότητα μας μόνο σαν μέλος. Παρακαλώ γράψτε εδώ αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα

Εργασία στην Ιρλανδία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα/Καλησπέρα.

 

Λόγω της εξαιρετικά δύσκολης κατάστασης που επικρατεί αυτή την στιγμή στην Ελλάδα, ενδιαφέρομαι, οπωσδήποτε, να αποχωρήσω και να αναζητήσω εργασία και ευκαιρίες ανέλιξης στην Ιρλανδία. Σαφώς, όσα και να διαβάσω, σίγουρα χρειάζονται διευκρινίσεις από ανθρώπους που τα βιώνουν καθημερινά. Εργάζομαι σε ρόλο Administration Assistant σε εταιρεία Τηλεπικοινωνίας αυτή την στιγμή και έχω προϋπηρεσία σε Customer Service με συνολικά έτη απασχόλησης οκτώ (8) έως τώρα. Έχω αναζητήσει διάφορες αγγελίες στο indeed και γενικά ψάχνω αλλά έχω την εντύπωση ότι πολλές φορές χάνομαι στην τόση πληροφορία. Οι σπουδές μου είναι πάνω στην φιλολογία και είμαι στην φάση του πτυχίου αυτή την στιγμή. Θα με ενδιέφερε και θέση ελλήνοφωνου, αν υπάρχει περίπτωση να βρεθεί. Έχετε κάτι υπόψιν σας; Πιο πολύ συμβουλευτικά απευθύνομαι εδώ και σας ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, λοιπον, για customer service εχει πολλες δουλειές και γενικά εχει πολλες δουλειές στην Ιρλανδια.

Για θεση ελληνοφωνου λιγο δυσκολο, αλλα ποτε δεν ξερεις. Κοιτα και εδώ.

https://www.toplanguagejobs.com/ireland

Το προβλημα οπως εχω πει παρα πολλές φορες σε αυτο το site ειναι η διαμονη. Παρα πολυ δυσκολα τα πραγματα.

Αν βρεις ομως, τοτε ολα τα υπολοιπα θα ειναι ευκολα. Οταν βρεις σπιτι και μια δουλειά, μπορεις να αρχισεις να ψαχνεις πανω στο αντικειμενο της φιλολογιας ή οτι αλλο θες να κανεις μετα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα..

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Μόνο 75 emoticon επιτρέπονται ως μέγιστο.

×   Ο σύνδεσμος θα εισαχθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως συνδέσμου αντί αυτού

×   Το προηγούμενο περιεχόμενο έχει αποκατασταθεί.   Καθαρισμός επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

By using this site, you agree to our Όροι χρήσης.