Προς το περιεχόμενο
  • Συνδεση ή Εγγραφη

    Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για πιο γρήγορη περιήγηση, χωρίς διαφημίσεις. Μπορείτε να συμμετάσχετε στην online κοινότητα μας μόνο σαν μέλος. Παρακαλώ γράψτε εδώ αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα

ΜΕΤΑΚΌΜΙΣΗ ΣΤΗΝ ΙΡΛΑΝΔΊΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ...ΠΡΩΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ... ΛΟΙΠΌΝ.. ΟΝΟΜΆΖΟΜΑΙ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΓΙΆΝΝΗΣ ΚΑΙ ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΏΣ...Η ΕΙΔΙΚΌΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΡΙΚΉ ΤΈΧΝΗ..ΜΕ 15 ΧΡΌΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.ΚΑΙ ΣΕ ΆΛΛΕΣ ΧΏΡΕΣ (ΕΛΒΕΤΊΑ , ΙΤΑΛΊΑ , ΗΝΩΜΈΝΟ ΒΑΣΊΛΕΙΟ , ΑΥΣΤΡΊΑ ΚΑΙ ΓΑΛΛΊΑ ) ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ 4 ΞΕΝΕΣ  ΓΛΩΣΣΕΣ.ΟΙ ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΉΣ : ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΙΡΛΑΝΔΊΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ? ΣΑΝ ΚΡΑΤΟΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΔΌΜΑΤΑ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ?ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙ?ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΑΝ ΚΡΆΤΟΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΎΕΙ ΣΤΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΎ?ΤΑ ΣΟΥΠΕΡΜΆΡΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΌΝΟ ΣΑΣ..ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΎ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...ΜΕ ΕΚΤΊΜΗΣΗ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΓΙΆΝΝΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Γιώργο, η προσωπική αποψη μου ειναι οτι ειναι καλυτερα απο Ελλαδα.

Τα ενοικια ειναι πολύ ακριβά, τα σουπερ μαρκετ πανω κατω τα ιδια με Ελλαδα.

Για επιδοματα νομίζω το μόνο επίδομα που θα πάρεις είναι των παιδιών 140€ το παιδί κάθε μήνα μέχρι τα 18.

Για περισσοτερες πληροφορίες για την Ιρλανδία μπορείς να βρεις και στο παρακάτω θέμα, απο άλλα ατομα που ειχαν ερωτησεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα..

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Μόνο 75 emoticon επιτρέπονται ως μέγιστο.

×   Ο σύνδεσμος θα εισαχθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως συνδέσμου αντί αυτού

×   Το προηγούμενο περιεχόμενο έχει αποκατασταθεί.   Καθαρισμός επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

By using this site, you agree to our Όροι χρήσης.