Προς το περιεχόμενο
  • Συνδεση ή Εγγραφη

    Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για πιο γρήγορη περιήγηση, χωρίς διαφημίσεις. Μπορείτε να συμμετάσχετε στην online κοινότητα μας μόνο σαν μέλος. Παρακαλώ γράψτε εδώ αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα

Εργασία στην Ιρλανδία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας ονομάζομαι Γιάννης είμαι 25 χρόνων μηχανικός αυτοκινήτων από σχολές ΟΑΕΔ ΕΠΑΣ με πτυχίο μηχανικού αυτοκινήτων.Εργαζομαι στην Ολλανδία σαν assembly mechanic σε μια γραμμή παραγωγής με ηλεκτρικά λεωφορεία,δεν είναι όμως αυτό που θέλω.Ο μόνος λόγος που ήρθα εδώ ήταν να μαζέψω χρήματα για να μετακομισω στην Ιρλανδία η την Αγγλία (Αρκετά δύσκολο μετά το Brexit). Σκοπός μου και στόχος μου είναι να εργαστώ πάνω στο τομέα του restoration σαν μηχανικός αυτοκινήτων η junior race mechanic η race engine assembly mechanic,η σε κάποιο συνεργείο -εταιρια που να ασχοληται με Japanese performance car σαν μηχανικός αυτοκινήτων.Αν κάποιος ξέρει κάτι το οτιδήποτε θα ήταν μέγιστη βοήθεια γιατί το προσπαθώ εδώ και αρκετά χρόνια.Ειχα την ευκαιρία να έρθω πριν από δύο χρόνια γιατί με είχαν δεχθεί από το εργοστάσιο στης Toyota και Bentley στην Αγγλία αλλά λόγω Brexit και Κορονωιου μαζι δεν μπόρεσα και τώρα το ξανά προσπαθώ πάλι.Αν κάποιος γνωρίζει κάτι θα ήταν μέγιστη βοήθεια.Ευχαριστω πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα..

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Μόνο 75 emoticon επιτρέπονται ως μέγιστο.

×   Ο σύνδεσμος θα εισαχθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως συνδέσμου αντί αυτού

×   Το προηγούμενο περιεχόμενο έχει αποκατασταθεί.   Καθαρισμός επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

By using this site, you agree to our Όροι χρήσης.