Προς το περιεχόμενο
  • Συνδεση ή Εγγραφη

    Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για πιο γρήγορη περιήγηση, χωρίς διαφημίσεις. Μπορείτε να συμμετάσχετε στην online κοινότητα μας μόνο σαν μέλος. Παρακαλώ γράψτε εδώ αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα

Cell phone plans & internet providers


Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 07/02/2018 at 10:46 AM, Mariana said:

Να σημειωσω οτι οι απεριοριστες κλησεις προς ολα τα Εθνικα δικτυα στην Ιρλανδια ισχυουν τα σαββατοκυριακα. :)

 

@Mariana Νομίζω αύτο με τα εθνικά δίκτυα το έχουν κόψει από τον Μάρτιο του 2017. Τσεκαρέτο πάλι αν θέλεις. Ήταν ο βασικός λόγος που έφυγα απο την Three, μετά απο 7-8 χρόνια που ήμουν μαζί τους.
http://www.three.ie/eShop/phone-plans/prepay/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

22 hours ago, Athina Lymperi said:

 

@Mariana Νομίζω αύτο με τα εθνικά δίκτυα το έχουν κόψει από τον Μάρτιο του 2017. Τσεκαρέτο πάλι αν θέλεις. Ήταν ο βασικός λόγος που έφυγα απο την Three, μετά απο 7-8 χρόνια που ήμουν μαζί τους.
http://www.three.ie/eShop/phone-plans/prepay/

@Athina Lymperi Εμεις ακόμη έχουμε απεριόριστες κλήσεις προς Εθνικά δίκτυα τα Σαββατοκύριακα, δεν άλλαξε κάτι. Δεν ξέρω τι ισχύει για νέους συνδρομητές για να είμαι ειλικρινής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mariana Πολύ καλή φάση που το έχετε ακόμα!!!!! Εμάς μας έστειλαν το παρακάτω μηνυμα και είπαμε άντε γεια!! Και να φανταστείς είμαστε με τη 3 απο το 2009!! :( 

27907149_10155952470236091_696363401_o (1).png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι πολλά χρόνια με την Vodafone (μονο στο κινητό, για σταθερή, internet έχω άλλο παροχέα) και πληρώνω 20 ευρώ κάθε 28 μέρες και εχω  "Unlimited any network mobile & landline calls + unlimited texts + 1GB internet" 

image.png.feb66c6c860e4bc78da2ba8711fc22f8.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone are the best but most expensive

3 are the cheapest, they have a reliable network but terrible customer service. 

 

Dependent on what you're after (cheap plan and reliable 3) but if you need good customer service I would go to Vodafone, they're more expensive but if you ever need to contact them they will help out properly. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Why do you say that? I'm with Vodafone and I pay 20 euro every 28 days. Unlimited calls (Land line and mobile) and 1 GB data. Three has similar offers. Tesco is cheaper, but not unlimited calls 

 

Επεξεργασμένο από Takis Kostopoulos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What do I say what? That Vodafone is more expensive? Because that has been my experience with them. Bearing in mind I have always been on billpay, I have compared my plans with other bill pay plans.. and Vodafone always seem to be a little tight with the data allowance vs the others. 

 

But.. as mentioned before CS far exceeds the others so is worth it.. 👍👍👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
Στις 15.02.2018 στις 7:35 ΜΜ, Takis Kostopoulos είπε

Why do you say that? I'm with Vodafone and I pay 20 euro every 28 days. Unlimited calls (Land line and mobile) and 1 GB data. Three has similar offers. Tesco is cheaper, but not unlimited calls 

 

Topping up your account on or before 28 days, you are benefited from data rollover  (used calls, texts, mobile data are transfered to the next month ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα..

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Μόνο 75 emoticon επιτρέπονται ως μέγιστο.

×   Ο σύνδεσμος θα εισαχθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως συνδέσμου αντί αυτού

×   Το προηγούμενο περιεχόμενο έχει αποκατασταθεί.   Καθαρισμός επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

By using this site, you agree to our Όροι χρήσης.