Προς το περιεχόμενο
  • Συνδεση ή Εγγραφη

    Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για πιο γρήγορη περιήγηση, χωρίς διαφημίσεις. Μπορείτε να συμμετάσχετε στην online κοινότητα μας μόνο σαν μέλος. Παρακαλώ γράψτε εδώ αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα

Cell phone plans & internet providers


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Virgin.. 
Ημουν χρονια πολλα, με 3, αλλα οταν αλλαξαν το pay as you go, αλλαξα κι εγω.. Εβαλα ιντερνετ, τηλεόραση, σταθερο με virgin, και ειχαν προσφορα τοτε, αν πηγαινες μαζι τους με κινητο τους 5 πρωτους μηνες με 5 ευρω, unlimited τα παντα. Μετα με 25 το μηνα.. 30 days contract, οποτε σταματας οποτε θελεις. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Vodafone:

Είχα συμβόλαιο για 5-6 χρόνια, αν χρειαστείς κάτι καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο. Μέσω chat θα χάσεις το χρόνο σου και στο τέλος θα σου πουν να πάρεις τηλέφωνο.  Ακόμα αν θες να κάνεις αναβάθμιση κινητου, καλύτερα να πας σε ένα κατάστημα vodafone αλλιώς αν το κάνεις μέσω του site τους... έμπλεξες. Κατα τα άλλα είναι οκ.

-Virgin: Πήγα σε καρτοκινητό και με 25 euro ήταν όλα δωρεάν και απεριόριστα. Το πρόβλημα με την virgin ήταν οτι δεν μπορουσα να λάβω αυτοματοποιημένα μηνύματα απο τράπεζα ή άλλη υπηρεσια που λαμβάνεις κωδικούς επικυρωσης κλπ.

-  Την 3 την άλλαξα για τον ίδιο λόγο που λέει και η Αθηνά.

 

Πιστέυω οτι πάντα εξαρτάται τι ζητάς, απο σήμα όλες οι εταιρείες μια χαρά ήτανε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γενικά στην Ιρλανδία δεν είμαι ευχαριστημένος απο το σήμα μιά χάνετε μια έρχετε κάτι σαν κύμα ρε παιδί μου.

Vodafone 20 € το μήνα σου δίνεις απεριόριστα για voda και 5-6 GB internet kai SMS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, AnnaM said:

Υπάρχει άλλη εταιρία κινητης τηλεφωνίας με τα ίδια λεφτα  20 ευρω με περισσότερο internet;

 

 

Δες εδώ μια σύγκριση των παρόχων κινητης τηλεφωνίας

 

https://switcher.ie/mobiles/guides/sim-only/compare-sim-only-bill-pay-deals/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το switcher.ie δυστυχώς δεν είναι και τόσο ενημερωμένο και δεν περιλαμβάνει όλες τις εταιρείες. 

 

Για την 3 το κόστος ανανέωσης είναι 20€ (και όχι 30€ όπως αναφέρουν) αλλά η ισχύς για 28 ημέρες. Κι επίσης το EU roaming είναι 6 GB (και όχι 9 GB). 

 

Επίσης υπάρχει και η εταιρεία κινητής ID που με 15€ το μήνα παρέχει 30 γίγα. https://www.idmobile.ie/shop/phones-plans/prepay-plan

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχω pay as you go με την 3 (Three) mobile, €20 τον μηνα σου δινει απεριοριστο ιντερνετ 4G, απεριοριστες κλησεις προς 3 (Three) αριθμους, απεριοριστες κλησεις προς ολα τα Εθνικα δικτυα στην Ιρλανδια και απεριοριστα sms προς ολους. Το σημα γενικα δεν ειναι σουπερ αν ταξιδευεις, στις πολεις ειναι πολυ καλο ομως.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα..

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Μόνο 75 emoticon επιτρέπονται ως μέγιστο.

×   Ο σύνδεσμος θα εισαχθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως συνδέσμου αντί αυτού

×   Το προηγούμενο περιεχόμενο έχει αποκατασταθεί.   Καθαρισμός επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

By using this site, you agree to our Όροι χρήσης.